תפריט
סל קניות
אין מוצרים בסל הקניות שלך

סטודיו נול

המותג "סטודיו נול" קרה לי לגמרי במקרה.. אף פעם לא חלמתי להיות מעצבת  אופנה, וגם לא הייתי מודעת לכשרון שלי בתחום. למדתי מחול ולימודי תרפיה בתנועה, במשך כ-7 שנים, והייתי מכוונת לגמרי לתרום את עצמי במקומות בהם יש סבל וכאב.

איך הכול התחיל?

במהלך הלימודים התחתנתי, ותפרתי לעצמי צעיפים פשוטים מבדים יפים, מתוך צורך להיות יפה ולאהוב את המראה החדש שלי. וגם מתוך איזו תשוקה פנימית ולא מודעת להיות אחרת ולחדש, לא התחברתי לאופנה שהייתה אז לכיסויי הראש. ופתאום התחלתי לקבל תגובות נלהבות מצד חברות ומכרות, שביקשו שאכין להן גם..   אז ניסיתי…

התחלתי לשוטט בחנויות בדים ולקנות בדים שאהבתי. קניתי בדי כותנה פשוטים, (לא העזתי בכלל להביט לכיוון הבדים היקרים) ויצרתי כמות קטנה מכל דגם. את הצעיפים מכרתי בסביבה הקרובה שלי, אבל מהר מאוד השמועה עברה, ועוד ועוד נשים פנו אלי וביקשו לקנות..

עם הזמן.. כשהמכירות גדלו, והביטחון שלי התחיל התייצב, פנו אלי לקוחות מלאות אמון וביקשו צעיפים שיוכלו להתאים גם לחגים ולאירועים..

אני מתחילה לעצב – מגלה עולם חדש ומרגש!

העזתי, בעידודו של האיש היקר שאיתי, וקניתי בד רקמה מיוחד ויקר, שעד אז קנו רק מעצבות גדולות שמעצבות בגדי ערב יוקרתיים. חודשיים הסתובבתי עם חתיכת הבד הקטנה והיקרה, חשבתי דמיינתי ניסיתי והתפללתי, איך אשתמש בבד המיוחד הזה בתוך צעיף.

הדגם הראשון שיצרתי יצא מרגש ונדיר ביופיו, ונחטף במהירות, והיה פתח לנהר יצירה עוצמתי שנבע ממני.. מאז יצרתי עוד עשרות דגמים שמשולבים בהם בדי ריקמה ובדי ג'קארד יוקרתיים, כאשר עם הזמן השתכללו הדגמים והתייפו, והם מקשטים נשים רבות שמרגישות שהן מסתובבות עם כתר על הראש.

לא חלמתי שהעיצוב יהפוך לעיסוק המרכזי שלי, שממלא אותי אושר וסיפוק מטורפים. לא חלמתי שככה אצליח, ואת הידיעה החזקה שיש לי היום, שקיבלתי אור מיוחד מה' יתברך, בצורת טעם משובח ויכולת נדירה לשלב צבעים בצורה נכונה, הבנתי רק עם השנים ומתוך העשייה. המצמיחות הכי טובות שהיו לי, הן הלקוחות המהממות, שלא הפסיקו לפרגן ולהתלהב, וסיפרו לי שוב ושוב כמה היצירה שלי משמחת ומשמעותית עבורן.

ותמיד תמיד אני זוכרת

שהתודה הגדולה היא לה' יתברך

על הזכות, על היכולת, על החיים

ושהכול הכול ממנו ושלו.

סינון לפי:
מיין לפי
הצג בעמוד
לפי מיקום

דגם "הולנד"

צעיף פשוט כייפי לימי הקיץ העליזים בד כותנה נעים בצבע שחור ופרחים מטריפים ולו סרט קישוט בסגנון גוצ'י בחלקו הקדמי (כ-50 ס"מ) יפה בכל סוגי הקשירות!!!! בעל נפח בינוני

סטודיו נול
₪120.00

דגם "יהלום"

בד כותנה משובח רקום כולו בחוטי זהב עדינים בדוגמאות כוכבים יפיפייה, ובקדמת הצעיף סרט קישוט באורך 50ס״מ על 12 ס״מ, גם הוא רקום זהב על שמנת. הצעיף נוח מאוד ללבישה ולקשירה ובעל נפח בינוני. הוראות כביסה: ניקוי יבש או אוורור בצל

סטודיו נול
₪300.00

דגם "כתר"

צעיף לבת מלך!! בד כותנה עשיר בצבע שמנת, רקום כולו בחוטי זהב עדינים ומנצנצים, ובקדמת הצעיף תוספת קישוטית הפייטים זהביים. הצעיף הזה הוא כתר יהודי ככה מדויק בעל נפח בינוני, נוח מאוד לקשירה!

סטודיו נול
₪300.00

דגם "רק טוב"

לצעיף הזה חן מיוחד משלו.. צבע מנטה עדין רקום בצבעוניות עשירה, ולו פס קישוט מנצנץ בסגנון גוצ׳י בטורקיז וורוד פוקסיה! יש בו משהו משכר חגיגי חגיגי לכל חג ואירוע בתפילה להרבה שמחות בקרוב אמן!!!

סטודיו נול
₪300.00

דגם "חופשייה"

צעיף כייפי במיוחד!! צבעוניות משגעת מלאה עוצמה של חידוש ופריחה, וזה מה שעושה לנו טוב בלב.. סרט הקישוט בקדמת הצעיף נותן לו מראה שיקי שונה ומפתיע!! (ואם רוצים אפשר גם לקפל ולהסתיר.. ) אנחנו התאהבנו במראה הזה גם ליומיום וגם לשבת! נוח וקל על הראש שאת לא תרצי להוריד לכל אורך היום...

סטודיו נול
₪300.00

דגם "קליאופטרה"

צעיף נוטף סטייל ושיק, בשחור וזהב משגעים.

סטודיו נול
₪130.00
סינון לפי:
מ: ₪120.00 עד: ₪300.00
₪120 ₪300