תפריט
סל קניות
אין מוצרים בסל הקניות שלך

חדש

סינון לפי:
מיין לפי
לפי מיקום

קשת פפיון הפוך שחור

קשת מבד סאטן בצבע שחור וקישוט פפון הפוך עובי הקשת 8.5 ס"מ חגיגית ונוחה בטירוף!

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪60.00

קשת קשר שמנת/שחור

קשת מבד סאטן שחור ושמנת וקישוט קשר עובי הקשת 10 ס"מ נוחה ושיקית בטירוף

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪70.00

קשת קשר מנומר תכלת

קשת מבד כותנה מנומר בגווני תכלת בז וכחול וקישוט קשר עובי הקשת 10 ס"מ נוחה ושיקית בטירוף

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪129.00 ₪70.00

קשת קשר שחור

קשת מבד קרפ בצבע שחור וקישט קשר עובי הקשת 9 ס"מ חגיגית ונוחה בטירוף!

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪70.00

קשת פפיון שחור לבן

קשת מבד קרפ בצבע שחור ועיטורים בלבן עובי הקשת 9 ס"מ חגיגית ונוחה בטירוף!

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪70.00

קשת אפרסק עלי זהב

קשת מבד קרפ סאטן בצבע אפרסק והדפס עלים בזהב עובי הקשת 9 ס"מ נוחה ושיקית בטירוף

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪129.00 ₪60.00

קשת בז עלי זהב

קשת מבד קרפ בצבע בז והדפס עלים בזהב עובי הקשת 9 ס"מ נוחה ושיקית בטירוף

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪70.00

קשת פרחונית שחור

קשת מבד קרפ בצבע שחור והדפס פרחים עובי הקשת 9 ס"מ נוחה ושיקית בטירוף

ארגמן - מטפחות מעוצבות ואקססוריז
₪70.00

שמלת דניאלה

S | חזה- 96 | אורך- 108 M | חזה- 102 | אורך- 108 L | חזה- 108 | אורך – 108 XL | חזה- 114 | אורך- 108

הודולה HODULA
₪230.00 ₪184.00

שמלת סנדרה

הודולה HODULA
₪230.00 ₪184.00

שמלת אמה

שמלת פאייטים קסומה בצבע ירוק כהה. מושלמת לאירוע שלך! S | חזה- 86 | אורך- 108 M | חזה- 94 | אורך- 108 L | חזה- 102 | אורך – 108 XL | חזה- 110 | אורך- 108

הודולה HODULA
₪290.00 ₪232.00

מטפחת מרעננת בשילוב רקמה כסופה

מטפחת אביבית ופסטלית, עם שילובי בדים בסגנון רטרו. האחד בדוגמה מנומרת בגוון אפרסק, השני בדוגמת מניפה ירקרקה והשלישי עם רקמת כסף עדינה. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪169.00

מטפחת פסטלית מרעננת בשילוב רקמה כסופה

מטפחת אביבית ופסטלית, עם שילובי בדים בסגנון רטרו. האחד בדוגמה מנומרת בגוון אפרסק, השני בדוגמת מניפה ירקרקה והשלישי עם רקמת כסף עדינה. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪169.00

מטפחת שילובי בדים ייחודית וססגונית, בגווני תכלת וכסף

מטפחת ססגונית בשילוב 3 בדים יחודיים- האחד עם דוגמה גיאומטרית בגווני אפור ולבן, השני- בד תכלת מנצנץ, והשלישי- בד כסוף עם רקמות עדינות של חוטים צבעוניים. מעניקה נפח בינוני המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת בצבע אדום אש עם הדפס פרחוני ובשילוב בד פראי מנוקד

מטפחת מטריפה בצבע אדום אש עם הדפס פרחוני בשילוב בד שחור לבן עם הדפס נקודות פראי, ובתוספת פרנזים שחורים מעניקה נפח טבעי. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪129.00

מטפחת טורקיז עם הדפס פרחוני ובשילוב בד פראי מנוקד

מטפחת פסטלית בצבע טורקיז עם הדפס פרחוני בשילוב בד שחור אפור עם הדפס נקודות פראי, ובתוספת פרנזים טורקיזים מעניקה נפח טבעי. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪129.00

מטפחת ג’ינס שחור בשילוב תכשיט חרוזים צבעוני

כל אחת צריכה ג’ינס בארון! אחד כזה יומיומי ושיקי, שמתאים להכל. מטפחת משילוב בד ג’ינס שחור ובד זיגזג בתוספת תכשיט חרוזים צבעוניים. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪159.00

מטפחת עם רקמת זברה בשילוב רקמת זהב עדינה ובד אדום-כתום

הצבע ההורס הזה- שהוא בול על התפר בין אדום לכתום- פשוט מהפנט! בשילוב עם דוגמת זברה ופס זהב עדין, מתקבלת מטפחת קונטרסטית ומדליקה♥ המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪229.00

מטפחת שילובי בדים מיוחדים בגווני שמנת וסגלגל

מטפחת שילובי בדים חגיגית ומלאת נוכחות. בד שמנת מבריק בשילוב בד סגלגל עם טקסטורת עיגולים מבריקים. כשיש לך אירוע חגיגי, זאת ה-מטפחת. מתאימה כמעט להכל! המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת שילובי בדים מיוחדים בגווני אדום יין וכסף

מטפחת שילובי בדים חגיגית ומלאת נוכחות. השילוב של האדום יין עם הבד הכסוף וטקסטורת העיגולים מעניק מראה זוהר במיוחד. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת שילובי בדים בגווני אדום-לבן-כסף

מטפחת שילובי בדים מטריפה- האחד עם דוגמה גיאומטרית בגווני כסף ולבן והשני- בד בצבע אדום עם רקמה עדינה של פרחים כסופים. מתוספת פרנזים בצבע שחור כסוף. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪169.00

מטפחת שילובי בדים בגווני ירוק-ורוד

מטפחת שילובי בדים מטריפה- האחד עם דוגמה גיאומטרית עדינה והשני- בד בצבע ירוק בקבוק עמוק עם רקמה עדינה של פרחים ורודים. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪169.00

מטפחת שילובי בדים בגווני כחול רויאל

מטפחת שילובי בדים מטריפה- האחד עם דוגמה גיאומטרית והשני- בד בצבע כחול רויאל עם רקמה עדינה של פרחים ירקרקים. מתוספת פרנזים בצבע טורכיז. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪169.00

מטפחת מנומרת אפורה עם נגיעות ורוד מרקר ובשילוב בד אפור ומשולשים שחורים

זה לא סוד שהמנומר כבש אותנו, והוא לגמרי כאן כדי להישאר! מטפחת מנומרת מבד סטרצ’י אפור, עם נגיעות ורוד מרקר בשילוב בד גיאומטרי אפור בדוגמת משולשים שחורים- למשחק משגע בקשירות. מעניקה נפח טבעי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪119.00

מטפחת מנומרת בצבע ורוד מדליק ובשילוב בד שחור לבן משולשים

כשמשלבים ורוד וצהוב זה תמיד יוצא מדליק! ואם מדובר במנומר, אז בכלל- זה פגז! מטפחת מנומרת מבד סטרצ’י בשילוב בד גיאומטרי שחור ולבן- למשחק משגע בקשירות. מעניקה נפח טבעי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪119.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק שחור

מטפחת רקמה גיאומטרית בגווני אפור כסוף, עם נגיעות שחור, ובשילוב מטריף של בד שחור מבריק. בסיומת פרנזים שחורים. למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪224.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק כחול

מטפחת רקמה גיאומטרית בגווני כחול, כסף עם נגיעות בורדו וכסף, ובשילוב מטריף של בד כחול מבריק. בסיומת פרנזים כחולים. למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק בגוון בורדו

מטפחת רקמה גיאומטרית עם נגיעות תכלת, כסף בורדו וירקרק, ובשילוב מטריף של בד מבריק בגוון בורדו. בסיומת פרנזים בורדו. למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק בגוון תכלת פסטל

מטפחת עם רקמה גיאומטרית עם נגיעות תכלת, זהב וחום, ובשילוב מטריף של בד מבריק בגוון תכלת פסטל. בסיומת פרנזים ירוקים למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק בגוון ורוד עתיק

מטפחת עם רקמה גיאומטרית ונגיעות תכלת, זהב וורוד, ובשילוב מטריף של בד מבריק בגוון ורוד עתיק. בסיומת פרנזים ורודים. למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת עם רקמה גאומטרית מבריקה בשילוב בד מבריק בגוון סגלגל נחושתי

מטפחת עם רקמה גיאומטרית בגווני נחושת ובשילוב מטריף של בד מבריקבגווני נחושת סגלגלה ובסיומת פרנזים זהובים. למראה אביבי מרשים במיוחד. מעניקה נפח דומיננטי המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

מטפחת אלגנטית בגווני כחול וזהב בסיומת פס תכשיט זהב

מטפחת אלגנטית ואצילית. שזורה כולה חוטים בצבע כחול וזהב עם סיומת מטריפה של שרשרת זהב. מטפחת מנצנצת למראה זוהר במיוחד. מושלמת לאירוע, או סתם להקפיץ מראה יומיומי. מעניקה נפח טבעי. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪179.00

מטפחת אלגנטית בגווני ירקרק עדין וזהב בסיומת פס תכשיט זהב

מטפחת אלגנטית ואצילית. שזורה כולה חוטים בצבע ירקרק (עדין) וזהב עם סיומת מטריפה של שרשרת זהב. מטפחת מנצנצת למראה זוהר במיוחד. מושלמת לאירוע, או סתם להקפיץ מראה יומיומי. מעניקה נפח טבעי.

אביה ששון
₪179.00

מטפחת אלגנטית בגווני ורוד וזהב בסיומת פס תכשיט זהב

מטפחת אלגנטית ואצילית. שזורה כולה חוטים בצבע ורוד וזהב עם סיומת מטריפה של שרשרת זהב. מטפחת מנצנצת למראה זוהר במיוחד. מושלמת לאירוע, או סתם להקפיץ מראה יומיומי. מעניקה נפח טבעי. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪179.00

מטפחת בסגנון וינטג’ עם הדפס משולב שחור-לבן ופרחים

מטפחת וינטג’ עם הדפס קונטרסי שחור לבן ופרחוני- אדום עז, צהוב וירוק. מטפחת מדליקה למראה שיקי, בעלת נפח טבעי. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪89.00

מטפחת צבעונית בגוונים עזים

מטפחת חגיגית בשילוב עדין של פייטים בצבע זהב ושחור ובתוספת פרנזים עדינים בגווני כחול ותכלת. מתאימה לאירועים מיוחדים ומעניקה מראה זוהר במיוחד המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪89.00

מטפחת פייטים בשילוב פרנזים בגווני כחול ותכלת

מטפחת חגיגית בשילוב עדין של פייטים בצבע זהב ושחור ובתוספת פרנזים עדינים בגווני כחול ותכלת. מתאימה לאירועים מיוחדים ומעניקה מראה זוהר במיוחד המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪229.00

מטפחת פייטים בשילוב פרנזים בגווני שמנת וורוד

מטפחת חגיגית בשילוב עדין של פייטים בצבע זהב ושחור ובתוספת פרנזים עדינים בגווני ורוד ושמנת. מתאימה לאירועים מיוחדים ומעניקה מראה זוהר במיוחד

אביה ששון
₪229.00

מטפחת שילובי בדים מגניבה בגווני פוקסיה ירוק ואפור

BANDY מטפחת בקשירה שכבר מוכנה. מתאימה לכיסוי מלא ולכיסוי חלקי. רק ללבוש ולקשור מתחת לראש בפשטות! מה שמשותף לכל המטפחות בגוון ורוד פוקסיה בקולקציות האחרונות- זה שהן נחטפות הכי מהר ובצדק!- אין צבע שמאיר ומחיה את הפנים כמו פוקסיה חזק. מטפחת בדוגמה גיאומטרית בגווני ורוד – ירוק – אפור כהה, בשילוב בד פוקסיה עוצמתי עם טקסטורה עדינה, ובד ברקמת זיגזג בגווני אפור-כסף. המטפחת מגיעה בצורת בדינה (צעיף) המעניקה נפח והדר ומאפשרת משחק קשירות כרצונך, ניתן להזמין באופציית התאמה אישית צורות נוספות של המטפחת לפי מידות שנוחות לך בדיוק כמו סינר, סרט או סרט לליפוף.

אביה ששון
₪189.00

שמלת אדל

הודולה HODULA
₪250.00 ₪200.00

שמלת טייגר

הודולה HODULA
₪200.00

שמלת אלכס

הודולה HODULA
₪230.00 ₪184.00

שמלת ניקה ירוקה

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת ניקה חמרה

S | חזה- 94 | אורך- 108 M | חזה- 100 | אורך- 108 L | חזה- 106 | אורך – 108 XL | חזה- 112 | אורך- 108

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת ניקה בז'

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת דני

הודולה HODULA
₪210.00 ₪168.00

שמלת לורן

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת קים ירוק בהיר

S | חזה- 94 | אורך- 108 M | חזה- 100 | אורך- 108 L | חזה- 106 | אורך – 108 XL | חזה- 112 | אורך- 108

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת נלי

הודולה HODULA
₪220.00 ₪176.00

שמלת יולי ירוק בקבוק

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת יולי ורוד עתיק

הודולה HODULA
₪240.00 ₪192.00

שמלת כפתורים

שמלה בגזרה מחוייטת עם כפתורים עד המותן בשילוב קומות בחלק התחתון של השמלה מבד משי קליל ורך.

Amanda k
₪350.00

שמלת קשירה

שמלה בגזרת מעטפת בשילוב חגורה מבד משי שנשפך בקלילות. בצבע פוקסיה עם נקודות אדומות שעונה על כל הטרנדים האופנתיים.

Amanda k
₪420.00

שמלת כיווצים

שמלה קלילה וכייפית עם כיוצים בקו המותן ובשרוול .

Amanda k
₪350.00

שמלת מעטפת עם כפתורים כחול נייבי עם נקודות

שמלת מידי קלאסית עם פתח צוואר V בשילוב כיווצים באיזור המותן ושרוולים רחבים בסיומת גומי עדינה שמוסיף נפח עדין וטרנדי.

Amanda k
₪350.00

שמלת דיאנה אדום

שמלת מקסי אלגנטית מבד שיפון קלילה. עם שרוולי פעמון עם נפח עדין בסיומת גומי עדינה ללוק שיקי ואופנתי. נסגרת עם רוכסן מאחורה.

Amanda k
₪450.00

שמלת דיאנה סגול

שמלת מקסי אלגנטית מבד שיפון קלילה. עם שרוולי פעמון עם נפח עדין בסיומת גומי עדינה ללוק שיקי ואופנתי. נסגרת עם רוכסן מאחורה.

Amanda k
₪450.00

שמלת דיאנה ורוד

שמלת מקסי אלגנטית מבד שיפון קלילה. עם שרוולי פעמון עם נפח עדין בסיומת גומי עדינה ללוק שיקי ואופנתי. נסגרת עם רוכסן מאחורה.

Amanda k
₪450.00

שמלת דיאנה תכלת

שמלת מקסי אלגנטית מבד שיפון קלילה. עם שרוולי פעמון עם נפח עדין בסיומת גומי עדינה ללוק שיקי ואופנתי. נסגרת עם רוכסן מאחורה.

Amanda k
₪450.00

שמלת משי אבן

שמלת מידי אלגנטית מבד משי קטיפתית . השמלה המושלמת לאירוע או חג. בגזרה מושלמת עם פתח צוואר V וקשירה במותן .

Amanda k
₪390.00
סינון לפי:
מ: ₪60.00 עד: ₪8950.00
₪60 ₪8950